Заснована в 1959 році сербська компанія Metalac - відомий в Європі виробник посуду з нержавіючої сталі, кухонного миття і бойлерів. Виробництво Металац відповідає найжорсткішим гігієнічним і санітарним вимогам - це підтверджують сертифікати ISO9001 і ISO14001. Як матеріал для нержавіючих мийок Metalac використовується сталь провідних європейських виробників: Ugine (Франція) і ThyssenKrupp (Німеччина). Гранітні мийки ХGranit прозводить з матеріалів від німецьких, італійських і словенських постачальників по новітній американській технології. Це гарантує високу якість і довговічність продукції Metalac.
Мийки з нержавіючої сталі Metalac виконуються з кращих матеріалів (марка сталі 18/10). У мийок з робочою поверхнею чаша приварюється до поверхні, що дозволяє забезпечити більшу робочу площу чаш за рахунок збільшення глибини при малому радіусі. Мийки Metalac міцні, зручні в монтажі, стійкі до високих температур і абразивам.
Гранітні мийки Metalac на 80% складаються з гранітної крихти і на 20% - з поліестерових смол, завдяки яким витримують великий перепад температур. Крім того, мийки Metalac XGranit витримують температуру до 280 ° С, стійкі до побутової хімії і харчових барвників.