Perfelli - італійські кухонні мийки для Вашої кухні. Perfelli - новий успішний виробник кухонної техніки на українському ринку. Ця італійська компанія користується великим успіхом у покупців завдяки широкому модельному ряду і товарам різних ціновий категорій.

 

Гранітні кухонні мийки Perfelli заментно виділяються із загального ряду. Тут представлено багато гранітних мийок на дві чаші, що досить рідкісне явище. Кухонні мийки Perfelli представлені в шести кольорах граніту: блідо-бежевому, чорному металік, сірому металік, пісочному, білому і чорному. Кожна мийка комплектується сифоном та зливною арматурою.

 

Кухонні мийки Perfelli - італійський дизайн і європейська якість на вашій кухні.

 

Робота на кухні неможлива без сучасної побутової техніки. Кухонні мийки Perfelli прекрасно справляються з брудним посудом, мають привабливий зовнішній вигляд.

 

Сучасна мийка для кухні повинні бути функціональною, місткою, зручною у використанні, а так же бути прикрасою і вдалим дизайнерським рішенням. Саме такими якостями можна охарактеризувати кухонну витяжку Perfelli.

 

 

Вся продукція Perfelli проводиться з урахуванням новітніх технічних тенденцій на високоякісному обладнанні. Всі етапи виробництва грантіной мийки Perfelli ретельно контролюються і стандартизовані, щоб Ваша мийка відповідала найвищим вимогам.

 

Perfelli піклується про своїх покупців і про навколишнє середовище. Вся продукція компанії екологічна, виконана з первинних матеріалів, придатних до повторної переробки. Всі матеріали безпечні для людини і навколишнього середовища. А так же кухонною мийкою Perfelli істотно економлять природні ресурси, і як наслідок - Ваші гроші.

 

У магазині СантехІмпорт Ви можете купити кухонну мийку Perfelli на будь-який смак і колір.

 

Мийка Perfelli перетворює кухню в витончене і сучасне приміщення, яке більше нагадує дизайнерський об'єкт.

 

Кухонна мийка Perfelli - зручність і дизайн італійського якості.