Кухонні мийки Platinum

 
Кухонні мийки з нержавіючої сталі та штучного каменю від торгової марки Platinum сталі виготовляються у 2009 році, захопивши всі великі ринки сантехніки в Україні.
Відмінна якість мийок торгової марки Platinum та їхня доступна ціна в даному сегменті товарів дозволили їм бути одним з лідерів серед виробників кухонних мийок з нержавіючої сталі.
Щороку асортимент мийок Platinum розширюється, вводяться нові моделі мийок, оскільки виробник впроваджує та опрацьовує нові дизайнерські та технологічні ідеї.
 

Мийки для кухні знержавіючої сталі ТМ Platinum

 

Мийки для кухні ТМ Platinum виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі марки 201 (суміш хрому та нікелю), яку вважають безпечною для використання у харчовій промисловості, оскільки вона не вступає в реакцію з іншими речовинами. До переваг даного матеріалу також можна додати високу стійкість до корозії.
З нижнього боку на мийках Platinum є гумова накладка, яка поглинає звуки, не дозволяючи металу гуркотіти від води та посуду.
 

Кухонні мийки Platinum – це не тільки описана вище відмінна якість, а й доступна ціна.

 

Вже понад 10 років миття Platinum купуються на території України та зарекомендували себе як якісна та надійна продукція.