Кухонні мийки Platinum

Кухонні мийки з нержавіючої сталі та штучного каменю від торгової марки Platinum сталі виготовляються у 2009 році, захопивши всі великі ринки сантехніки в Україні.
Відмінна якість мийок торгової марки Platinum та їхня доступна ціна в даному сегменті товарів дозволили їм бути одним з лідерів серед виробників кухонних мийок з нержавіючої сталі.
Щороку асортимент мийок Platinum розширюється, вводяться нові моделі мийок, оскільки виробник впроваджує та опрацьовує нові дизайнерські та технологічні ідеї.

Мийки для кухні з нержавіючої сталі ТМ Platinum

Мийки для кухні ТМ Platinum виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі марки 201 (суміш хрому та нікелю), яку вважають безпечною для використання у харчовій промисловості, оскільки вона не вступає в реакцію з іншими речовинами. До переваг даного матеріалу також можна додати високу стійкість до корозії.
З нижнього боку на мийках Platinum є гумова накладка, яка поглинає звуки, не дозволяючи металу гуркотіти від води та посуду.

Кухонні мийки Platinum – це не тільки описана вище відмінна якість, а й доступна ціна.

Вже понад 10 років миття Platinum купуються на території України та зарекомендували себе як якісна та надійна продукція.