Кухонні мийки Q-tap

Q-tap

Причиною заснувати торговельну марку Q-tap стало відкриття групи вчених нового сплаву, який вони назвали альфа-латунь. Цей сплав має високий вміст міді з додаванням нікелю та цинку, і за своїми властивостями близький до томпак. Фізико-хімічні властивості латуні групи Q мають виняткову стійкість до корозії і підвищену зносостійкість.

Кухонна мийка Q-tap

Після успішного застосування q-латуні в виробництві контрольний пакет акцій Q-TAP Sanitary Ware CO LTD був куплений європейським холдингом InterIndustry Group (Чехія). Для створення асортименту продукції новий власник залучив до роботи італійське дизайнерське бюро MilanoDECO.

Кухонна мийка з нержавіючої сталі Q-tap

Компанія Q-TAP Sanitary Ware CO LTD була заснована в 1983 році в КНР. "Працьовитість. Репутація. Чесність. Інновації" - ось девіз, обраними ними про підставі. Політика компанії спрямована на популяризацію бренду за межами країни і підвищення якості на виробництві, так само постійно проводиться робота над покращенням сервісу.

Кухонна мийка під стільницю Q-tap

Душові кабіни Q-tap отримали високу оцінку від зарубіжних клієнтів. Продукція Q-tap поставляється в усі країни Євросоюзу, США, а також на територію країн СНД і України. . За останні 30 років продукція ТМ Q-TAP щорічно отримує європейські та міжнародні сертифікати BSCI, ISO9001, ISO14001, CE, CUPC, CSA, WRAS, ROHS, ACS, які підтверджують високу якість виробів. Ми раду запропонувати вам вдалі рішення для вашої ванної кімнати від Q-tap, тому що Q-tap - Art by Water.