Продукція Reginox проводиться в Голландії з 1976 року. Компанія Reginox займає лідируючу позицію на міжнародному ринку кухонного приладдя. Компанія Reginox розташована в місті Ріджсен, який знаходиться в східній частині Голландії. Там знаходиться все базове виробництва на ультрасучасному обладнанні.

Технології Reginox постійно вдосконалюються, підходячи з великою відповідальністю до виробництва і навколишньому середовищу. Чи не маловажной частиною продукції Reginox займає естетика і дизайн, які характеризуються відомим у всьому світі терміном: «Голландський дизайн». Весь процес виробництва побудований на створенні якісної продукції, який починається з покупки сировини і закінчуючи доставкою і подальшим обслуговуванням. Кожна ступінь у виробництві проходить під строгим, контролем фахівців.
Reginox має більш ніж 35 річний досвід на ринку продукції для кухні: змішувачі, мийки, умивальники, стільниці та різні аксесуари. Всі кухонні продукція Reginox є ефективною, яка створена з урахуванням різних потреб і з інноваційного, якісної сировини.
 
Кухонні мийки Reginox виготовлені з нержавіючої сталі з великим асортиментом моделей різних за стилем, дизайну і способу установки.
У виробництві кухонних мийок Reginox використовується високоякісна сталь 18/10, з вмістом 18% хрому і 10% нікелю. Даний вид стали називають «медичної» вона має ряд необхідних властивостей:
  • висока щільність, відсутність на поверхні мікропор, що зводить до мінімуму затримку бактерій на поверхні;
  • висока міцність дозволяє бути стійкою до механічних пошкоджень;
  • висока стійкість до впливу хімічних речовин, сталь не піддається корозії і окисленню, стійка до більшості кислот і лугів.
Мийки Reginox випускаються зі сталі товщиною від 0,9 до 1,2 мм , Все мийки зі зворотного боку проклеєні шумопоглинаючою пластиною.
Поверхня деяких моделей мийок оброблена антіграфікой LINEN, на даній поверхні не залишаються подряпини.
 
У комплектацію всіх кухонних мийок Reginox входить: зливна арматура зі зливом 3,5 ", перелив, кріплення, прокладки ущільнювачів.
 
Варіанти установки кухонних мийок Reginox:
 
Інтегрований тип мийки:
Інтегрована мийка встановлюється врівень з робочою поверхнею таким чином, щоб край інтегрованого миття представляв собою єдине ціле з робочою поверхнею. Робоча поверхня і край мийки ідеально збігаються один з одним, що значно полегшує очищення робочої поверхні.

Верхня частина мийки збігається з верхньою частиною робочої поверхні, утворюючи гладку та гігієнічну єдину поверхню.

Підстольний тип мийки:
Підстольний мийки встановлюються під робочою поверхнею або на середньому рівні. Це збільшує корисну площу робочої поверхні. Такий спосіб установки, в основному, використовується для гранітних, дерев'яних і повністю пластикових робочих поверхонь. Оскільки підстольний мийка встановлена нижче рівня робочої поверхні, значно полегшує підтримання робочої поверхні в чистоті.

Виразний тип мийки:

Врізні мийки встановлюються поверх робочої поверхні. Це означає, що край мийки спирається на робочу поверхню. Врізні мийки, як правило, встановлюються на пластикові стільниці за допомогою притискної пластини як опорного матеріалу. Reginox також має широкий спектр врізного миття відмінної якості. Красиво оброблені краї врізного миття типові для майстерності Reginox. Під фланець врізного миття встановлюється ущільнення, яке запобігає протікання води всередину кухонної шафи.