Компанія Schock була заснована в Німеччині в 1977 році.
Вже в 1979 році компанія Schock представила свою першу мийку з гранітного композиту Cristalite, який є основним матеріалом виготовлення по сьогоднішній день.
У 1988 компанією Schock був винайдений в корені новий вид матеріалу Cristalite, що поєднує в собі 80% кварцової крихти, ультра міцного становить граніту і 20% акрилової смоли.
У 2008 році компанія Schock патентує абсолютно новий матеріал гранітних мийок преміум класу - Cristadur, який володіє надзвичайно щільною структурою і мерехтливої гладкою поверхнею.
Особливу увагу компанія Schock уделает безпеки своєї продукції. Кухонні мийки Schock виготовляються виключно в Німеччині з дотриманням найвищих стандартів якості. Варто відзначити, що продукція, що відповідає німецьким екологічним стандартам, є найбезпечнішою, в зв'язку з тим, що німецькі стандарти є найсуворішими в світі.
Основні переваги кухонних мийок Schock:
  • натуральні матеріали
  • середній термін служби - понад 20 років
  • екологічно чисті матеріали
  • виготовлення відповідно до німецькими екологічними стандартами

Купити кухонну мийку Schock можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України в гранично короткі терміни на вигідних для Вас умовах.