У містечку Гуасталла, розташованому на півночі Італії в провінції Реджіо Емілія, Роберто Бертаццоні заснував компанію Smeg, яка в даний час є одним з лідерів у виробництві побутової техніки в країні. Початок підприємницької діяльності сім'ї Бертаццоні йде до 17 століття. Спочатку сім'я Бертаццоні займалася Кузнецьким справою, незабаром перекваліфікувавшись в металургів. Найперша кухонна плита Smeg була представлена в 1906 році на виставці в World Expo в Мілані.

В епоху радикальних змін в соціальних структурах, сім'ї та способу життя, Smeg почав створювати продукцію, що відповідає новим технологічним потребам суспільства і умов, що змінилися побутовим засадам. Техніка швидко стала предметом гордості сімей в умовах зміни звичок, які вимагали найбільший комфорт в повсякденному житті.

У 90-х рр в асортимент Smeg були також додані мийки.

Мийки Smeg повністю будуть відповідати стилю Вашої кухні. Вбудовуючи мийку в Вашу стільницю, мийка стає інтегрованою частиною вашої стільниці, де функціональність поєднується з безсумнівною естетикою дизайну.

Відмінною рисою цих продуктів є висока якість матеріалів, таких як: скло, сталь AISI304, композитні матеріали Cristadur, Cristalit, і дизайн. Разом з усім цим ми пропонуємо високий рівень практичності, яке ми отримуємо від інтенсивних досліджень, підкреслюючи важливість стилю і зручність використання в асортименті мийок.

Є вибір одинарної або подвійної чаші зі змішувачем або без нього. Вони можуть бути легко вбудовані різними способами: стандартна, врівень зі стільницею, низький монтаж, ультра низький монтаж і установка в стільницю. Тим самим з асортименту Ви легко можете підібрати мийку для Вашої кухні.

У колекції мийок Smeg також є корзінчатий вентиль, коландером і скляні або дерев'яні обробні дошки, якими можна закрити поверхню мийки і тим самим використовувати вивільнену область.

 

Варіанти кольорів мийок з нержавіючої сталі:

 

полірована

 

дзеркальна поліровка

 

матова

 

 
декор Мікродекор  

 

Варіанти кольорів мийок з граніту:

 

кремовий овес Антрацит
   
мідний    

 

Кольори або відтінки продукту на фотографії можуть відрізнятися від реального.