SystemCeram молода компанія з виробництва кухонного обладнання, розташована в місті Зірсхан (Німеччина). SystemCeram - це продукція для кухні та лабораторій з кераміки за спеціальною технологією шляхом лиття. Виробництво SystemCeram відбувається повністю за автоматизованої технології і знаходиться в постійному удосконаленні.

Продукція SystemCeram затребувана в усьому світі її експортна квота 15% в 35 країнах світу. Вона займає лідируюче місце на ринку кухонного та лабораторної кераміки.
Головна виробнича задача SystemCeram у виробництві високої якості монолітних кухонних мийок з кераміки і керамічних модулів, великих безшовних поверхонь для умивальників і лабораторій. Індивідуалізоване виробництво даної продукції здійснюється, використовуючи сучасну комп'ютеризовану фрезерну технологію.
Продукція SystemCeram завоювала довіру розумінням потреб і бажань споживачів, орієнтуючись на цінності відповідні надійності і функціональності і естетики.
Перевага кераміки на кухні.
Кераміка має дуже високу стійкість до теплового впливу. Даний матеріал є жорстким і ударостійким матеріалом, його гладка поверхня легко очищається, що робить поверхню абсолютно гігієнічної.
Гарантія.
SystemCeram пропонує на керамічні вироби 5-річну гарантію.
 
 

Campina-18

Cotto-28

Groenland-12

Nero-68

Noblese-16

Polar-13

Sand-26

Siena-65

Спеціальні кольори:

Titan-78

Fango-23

Jasmin-19

Magnolie-10

Nigra-87

Platin-70

 

Schiefer-85


 

Способи мотажу.

Стандартний

монтаж зверху

Монтаж в рівень

зі стільницею

монтаж знизу

згідно зі схемою

монтаж знизу

згідно зі схемою

 

Підібрати змішувач SystemCeram до кухонній мийці.