Компанія ЮКІНОКС спеціалізується на виробництві і продажу мийок, змішувачів, аксесуарів і побутової техніки для кухні з нержавіючої сталі та інших матеріалів.

З моменту заснування компанії ЮКІНОКС - з 1999 року - мільйони мийок і супутніх товарів були поставлені на меблеві фабрики, в оптові і роздрібні підприємства торгівлі, будівельні організації Росії і зарубіжних країн.
Продукція ЮКІНОКС завдяки високій якості і налагодженій системі руху товару затребувана не тільки в нашій країні. Крім Росії вироби ЮКІНОКС поставляються в 18 країн світу - в тому числі в Німеччину, Великобританію, Францію, Грецію, Польщу, в країни колишнього СРСР, країни Близького Сходу, США.

Якість виробів ЮКІНОКС підтверджено сертифікатами міжнародного стандарту ISO.

Кухонні мийки ЮКІНОКС з нержавіючої сталі - прекрасне придбання! Різноманітність дизайнів, великий вибір розмірів до тумб будь-якої ширини, якість виконання і доступна ціна - при таких привабливих якостях Ви легко виберете мийку, яка стане прикрасою вашого інтер'єру.

Для єдиного стильового оформлення кухні Ви можете придбати також змішувачі UKINOX , Які підходять по обробці і дизайну, модні аксесуари до миття і для прикраси інтер'єру, технічні вироби.

Варіанти кольорів мийок з нержавіючої сталі Ukinox:
полірована матова
декор