Компанія Villeroy & Boch (Виллерой і Бох) - це світовий лідер у виробництві високоякісних товарів для будинку: меблів для ванних, санфаяна, кераміки. Ця компанія виробляє керамічні вироби з 1748 року. Продукція марки Villeroy & Boch відповідає самим строгим світовим стандартам і відрізняється високою якістю.

Керамічні кухонні раковини Villeroy & Boch - це нове слово в сантехніці для кухні! Керамічна поверхня завдяки особливому складу здатна витримувати удари і подряпини. Завдяки тому, що поверхня мийок Villeroy & Boch стійка до коливань температури, ви без будь-якої боязні можете ставити на них гарячі сковорідки і каструлі, а також заморожені продукти. Екологічно чиста сировина, яка використовується у виробництві мийок, робить їх поверхню безпечної для продуктів і не сприяє чистоті на Вашій кухні.

Приділяючи максимум уваги комфорту своїх клієнтів, Villeroy & Boch постійно розробляє нові технології, в тому числі для меблів і сантехніки, все більшою мірою удосконалюючи свою продукцію. Однією з інновацій є технологія Activecare, яка присутня в багатьох моделях ванн і санфаянса. Activecare - це спеціальна керамічна емаль з антибактеріальної поверхнею, яка містить іони срібла. Вона запобігає розмноженню бактерій, не вимагаючи будь-яких спеціальних засобів для чищення.

Окремо необхідно зазначити багату кольорову гаму керамічних мийок для кухні Villeroy & Boch - багатий вибір відтінків білого, бежевого і сірого кольорів допоможе підібрати мийку під колір плитки, кухонних меблів або побутової техніки. Крім того, можливий вибір як матовою, так і глянсовою поверхні кухонного миття. Крім квітів з ClassicLine і PremiumLine в деяких колекціях мийок Villeroy & Boch представлені кольору TrendLine, особливість яких полягає в нанесенні декоративного малюнка на крило мийки.
Декор White Pearl доступний тільки для мийок з колекції Subway і Sink, а декор La Rose - тільки для мийок Subway і Timeline.

Можливі кольори кухонних мийок Villeroy & Boch

(Збільшення картинки при натисканні)