Smeg, компанія з великою історією, яка почала свою роботу з ковальського справи в 19 столітті. З розвитком технологій вона перекваліфікувалася в металургійну компанію, а найпершу кухонну плиту Smeg представила на виставці World Expo в 1906 році.
Особливу увагу у виробництві кухонної техніки Smeg приділяється кожній деталі, індивідуальності дизайну і інновації матеріалів. Техніка Smeg займає центральне місце на кухні і в будинку дозволяє її користувачам відображати свою індивідуальність. Smeg має свою студію дизайну, в якій проводяться ретельні дослідження в області стилю і дизайну, і працюють в ній всесвітньо відомі і заслужені архітектори.
Smeg розробляє гідну кухонну техніку для повного і комфортного використання. Серед достоїнств можна відзначити такі, як високу продуктивність, здатність передбачення потреб і необхідних функцій, естетику і турботу про навколишнє середовище. Smeg так само має сертифікаційну лабораторію, в ній розробляє рішення, які б відповідали сучасному житті, відштовхуючись від сучасних запитів, технологій і власного досвіду.
Строгий процес проектування всієї продукції Smeg робить її якісним, надійним, безпечним, гнучким у використанні і ергономічним продуктом. Абсолютну надійність гарантує постійний контроль і тестування в виробничому процесі. Так само не маловажним є акцент на простоті і зручності використання продукту, яке досягається різними програмними рішеннями і інтуїтивними інтерфейсами і інтелектуальним управлінням енергоспоживання.
Італійський стиль Smeg визначається такими критеріями - ноу-хау, креатив і завершеність! Це визначення охоплює і дизайн продукції Smeg і самовираження компанії.
Італійська компанія Smeg пропонує екологічні прилади, в яких поєднує високу продуктивність і низьке споживання: духові шафи, варильні поверхні, посудомийні і прально-сушильні машини, холодильники, мийки і кава-машини. Кожному приладу присвоєно високий клас енергоефективності, що допомагає зберігати навколишнє середовище і покращувати якість життя.
Кухонні плити Smeg - це чудові варильні центри, практичні, безпечні і відрізняються індивідуальністю і стилем. Варильні центри Smeg - це ікона дизайну, в якій поєднуються злити і елегантність з функціональністю, безпекою та зручністю. Smeg пропонує варильні центри різні за розмірами, для маленьких кухонних просторів пропонуються моделі з шириною 60 см, а для просторих приміщень і професійних кухонь можна пообобрать плиту з шириною 150 см і двома духовими шафами. Моделі виручених центрів Smeg виконані в різних покриттях: нержавіюча сталь, скло, кольорові, білі, з класичним оформленням та сучасним мінімалізмом.
Варильні центри Smeg поділяються на типи духових шаф і варильних поверхонь.
Газові та електричні духові шафи Smeg мають особливий сучасний дизайн з поліпшеною функціональністю і продуктивністю. Телескопічні направляючі, якими обладнані духовки Smeg дозволяють класти і діставати страви не проникаючи руками всередину духової шафи. EverClean - спеціальна емаль, що покриває внутрішню поверхню духової шафи і листів, має Піролітичне і антіацідное властивість, що дозволяє легко проводити видалення залишків жиру м'якою серветкою.
Раціональна розробка варильні поверхні Smeg дозволяє вибирати різні варіанти полум'я, чим досягається максимальна енергоефективність і висока продуктивність. Ця функція відповідає конфоркам ultra-rapidс їх потужність в 4 квт.