Ламінат Beauty Floor

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Ламінат Beauty Floor

виробляють у Франції. Торгова марка Beauty Floor існує з 1995 року. Зараз ламінат Beauty Floor - відмінна продукція, вироблена на сучасному заводі за новітніми технологіями з дотриманням стандарту якості ISO 9001. На даний момент ламінат Beauty Floor широко відомий у всій Європі. Він є екологічно чистим, оскільки полотно на дев'яносто три відсотки складається з натуральної, подрібненої деревини. Але при цьому йому притаманні всі цінні якості, притаманні ламінату.

Компанія Beauty Floor випускає ламінат 32 і 33 класів міцності, товщиною від 6 до 12 міліметрів.

Дошки здатні витримувати високе навантаження. Їх сміливо можна стелити як в житловому будинку, так і в приміщеннях, покриття яких відчуває велике навантаження - офісах, торгових центрах, гіпермаркетах. Верхній шар ламінату покривається спеціальними складами, які перешкоджають вигоряння поверхні і втрати кольору. Виробник дає гарантію на двадцять п'ять років справної служби ламінату. Нове замкове з'єднання Clip 5G, за допомогою якого відбувається з'єднання дощок, забезпечує максимально міцне зчеплення, маскуючи стики настільки, що їх неможливо побачити сторонньому спостерігачеві.

Ламінат Beauty Floor легко мити.

Він витримує механічні дії, удари гострих і важких предметів. З роками його ідеальна поверхня буде радувати вас знову і знову. Французький виробник спочатку був орієнтований на задоволення попиту середнього класу суспільства. Ціни на його ламінат відрізняються демократичністю.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Толщина

мм

Клас навантаження

31
32
33
34

Дизайн

Односмуговий
Двосмуговий
Трисмуговий
Камінь
Модуль (дизайнерський малюнок)

Фаска

Ні
2V (двостороння) стандарт
2V (двостороння) мікро
4V (чотиристороння) стандарт
4V (чотиристороння) мікро

Ширина планки

Вузька
Стандарт
Широка

Тип поверхні

Гладка
Рельєфна

Тип відтінку

Світлий
Темний
Вибілений
Зістарений
Мікс (комбінація світлого та темного)

Відтінок (колір)

Білий
Бежевий
Сірий
Коричневий
Чорний
Жовтий
Болотяний
Червоний
Інші кольори

Матовість

Суперматовий
Матовий
Напівматовий
Глянець

Враховувати заказний товар