Ламінат Berry Alloc

 

Різноманітність підлогових покриттів, доступних у продажу на сьогоднішній день, просто вражає уяву. Вибрати оптимальний варіант стає все важче, адже кожен матеріал має свої достоїнства і недоліки. Але на тлі з'являються сучасних рішень незмінною класикою залишається ламінат Беррі Аллок.

Він має дуже якісний реалістичний принт, стилізований під різні природні матеріали. Широкий асортимент доступних кольорів дозволяє вибрати кращий варіант під будь-який інтер'єр.

 

Компанія Berry Alloc вважається порівняно молодий, адже була утворена в Норвегії 1992 році. Проте, за досить короткий проміжок часу зарекомендувала себе, як виробник якісного і надійного підлогового покриття. Серія ламінату Berry Alloc original не стала винятком і являє собою продукт преміального сегмента, що виражається у вишуканому дизайні і неперевершену якість.

 

Ламінат Berry Alloc в Одесі

 

Основною особливістю ламінату даного норвезького бренду є простота монтажу. Для укладання такого підлогового покриття не потрібен клей та інші скріплюють матеріали. Тут застосовується особлива технологія замкового з'єднання, тому його легко зібрати. При цьому не утворюється ніяких зазорів, швів і нерівностей. Крім того, ламінат Berry Alloc ялинка та інші моделі володіють такими перевагами:

 

  • Практично безшумний, тому ідеально підходить для житлових приміщень.
  • Має високу зносостійкість і може бути встановлений в приміщеннях з високою прохідністю.
  • Модельний ряд ламінату Berry Alloc налічує великий асортимент кольорових і дизайнерських рішень.
  • Стійкий до вологи і за ним легко доглядати.
  • Простота складання.
  • Тривалий термін експлуатації.
  • Виготовлений з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів.

 

Завдяки таким перевагам норвезький ламінат Berry Alloc стане прекрасним вибором для вашого будинку. Він здатний вдало вписується в будь-який навіть самий оригінальний інтер'єр.

 

Ламінат Berry Alloc в Києві

 

Компанія СантехІмпорт є прямим дистриб'ютором фірми з Норвегії, тому ламінат Berry Alloc, ціна якого абсолютно розумна і відповідає високій якості, доступний практично кожному клієнту. Замовити дану продукцію ви можете по телефону або онлайн на сторінці товару. Поспішайте купити ламінат Berry Alloc з доставкою в будь-яке місто України прямо зараз!