Ламінат Quick - Step

Ламінат є одним з найпопулярніших видів підлогового покриття. Зовні він чимось нагадує паркет, але на ділі більш сучасну і практичну його альтернативу. Він виготовлений також з дерева, але не з цільних шматків, а у вигляді пресованої тирси.

Ламінат Quick-Step Classic вважається дуже відомим на ринку будівельних матеріалів. Дана компанія є однією з перших, яка зуміла вийти на ринок з даним продуктом в якості самостійного бренду.

Ламінат від Quick-Step декорований під натуральне дерево, тому виглядає дуже красиво. Великий вибір колірних рішень дозволить підібрати модель для будь-якого інтер'єру. Дане підлогове покриття складається з декількох шарів, що забезпечують максимальну практичність і надійність. Принт ламінату виконаний на сучасному обладнанні, тому зовні він виглядає дуже реалістично і практично не відрізняється від натурального дерева.

Ламінат Quick - Step Одеса

Однією з головних особливостей ламінату Квік-Степ є особлива процедура монтажу, завдяки якій його можна збирати без застосування клею, а з використанням замкового з'єднання Uniclic. Крім того, верхній шар покриття виконано за спеціальною технологією, що забезпечує його високу зносостійкість і дозволяє укладати навіть в кімнатах, а також приміщеннях з високою прохідністю.

Переваги ламінату Quick-Step:

  • Має високу вологостійкість.
  • Невибагливий в догляді.
  • Дозволяє експлуатуватися в парі з системою теплої підлоги.
  • Стійкий до зносу, здатний витримати великий тиск і навантаження.
  • Має гарний, реалістичний принт, стилізований під натуральне дерево.
  • Легкий і простий монтаж без застосування клею та інших матеріалів.
  • Довговічність (при правильному укладанні може прослужити більше 10 років).

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір кольорів ламінат а Quick-Step. Він виконаний виключно з натуральних матеріалів, тому не містить шкідливих компонентів і абсолютно безпечний для життя і здоров'я. Компанія СантехІмпорт є офіційним дилером даної компанії і реалізує продукцію за максимально вигідною ціною від виробника.

Ламінат Quick-Step в Києві

Ламінат Quick-Step бук купити ви можете прямо зараз в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. У нас ви легко підберете оригінальне рішення, яке оптимально підійде для вашого інтер'єру. Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте ламінат преміум-якості з доставкою по всій території України!