YildizEntegre - турецька компанія, яка виробляє і імпортує вироби з дерева. YildizEntegre є частиною холдингу Yildiz Holding, одного з найбільших об'єднань компаній-виробників в Туреччині, заснованого на початку 1980-х років сімейною парою емігрантів з Криму.

Продукція Yildiz Entegre робить житлові і громадські простору комфортними допомогою своїх високоякісних, надійних і доступних продуктів. YildizEntegre виробляє МДФ, меламін з покриттям МДФ, ДСП, меламін з покриттям ДСП, ламінат, двері МДФ, фарбований МДФ, фасади МДФ і дверні панелі. YildizEntegre експортує свої товари в більш ніж 50 країн світу.

Ламінат YildizEntegre з замками типу Varioclic, Terraclick, Soft Series і Smartclick може мати товщину 6,7,8,10 або 12мм, і значення стійкості поверхні 31, 32 і 33 класів. Різні варіанти і поверхні мають широку зону використання. Завдяки своїм фізичним властивості і простоті у використанні цей ламінат дуже хороший для дизайну підлоги. Різні варіанти декору та естетичний зовнішній вигляд разом з простою у догляді поверхнею, стійкою до подряпинами і ударопрочной структурою роблять його вигідно виділяється серед підлогових покриттів.