Лампочки Navigator (Росія)

Значна частина асортименту продукції Navigator проводиться на власному заводі, розташованому в м Клин (Московська область). Це дозволяє створювати унікальні світлотехнічні продукти, ретельно контролювати їх якість і знижувати вартість, оперативно реагувати на потреби ринку світлотехніки.

За три роки роботи компанія стала одним з найбільших гравців на ринку світлотехнічних виробів та елементів живлення, представляючи в Росії таких провідних світових виробників, як General Electric, Varta, Energizer, Osram; і, більш того, перша вивела на ринок продукцію Panasonic і Duracell. Паралельно зі збільшенням оборотів розширювалася і географія розповсюдження продукції: до 2004 року компанія була присутня у всіх ключових регіонах країни. В цей же час було прийнято рішення про створення власного світлотехнічного бренду. У 2006 році на ринку вперше з'явилася продукція Navigator.

Сьогодні бренд Navigator - це широкий асортимент світло- і електротехнічних виробів: енергозберігаючі світлодіодні і компактні люмінесцентні лампи, світлодіодні світильники для побутового та промислового використання, а також сфери ЖКГ, галогенні лампи і лампи розжарювання, ліхтарі, подовжувачі, елементи живлення, електронні апарати, прожектори, електромонтажні вироби і багато іншого.