Лампочки Osram – саме ті освітлювальні елементи, які ідеально підійдуть, якщо ви цінуєте надійність, функціональність та практичність. Ця торгова марка є однією з найвідоміших в промисловості освітлення. Належить вона однойменній компанії. Фабрика розпочала свою діяльність у Німеччині понад 100 років тому.

 

На початку виробничі цехи розташовувалися в Мюнхені. Тут же було засновано і штаб-квартиру. Дебютні об'єкти підприємства, як і раніше, займають свої місця. Але тепер левова частка виробництва забезпечується китайськими заводами. При цьому організація уважно стежить за дотриманням стандартів якості продукції, адже на коні її репутація.

 

Незважаючи на те, що понад 70% виробів бренду випускаються в Китаї, вони повністю відповідають вимогам еко-безпеки ЄС та міжнародним стандартам ISO. Виробник супроводжує свої вироби 1-10-річною гарантією. Асортименти продукції постійно розширюється. І тому ви легко підберете обладнання для побутового чи промислового призначення.

 

Лампочки і інша продукція Osram у Києві

 

Виробник постачає на світовий ринок:

 

 • Світильники та лампочки різних конфігурацій.
 • Спеціальні та системи освітлення для специфічних об'єктів.
 • Прожектори, ліхтарі.
 • Світлодіодні стрічки, стробоскопи.
 • Комплектуючі, аксесуари.

 

Асортимент виробника регулярно поповнюється. Ви можете замовити лампочки Osram різних типів, конфігурацій, призначення. Поставляємо світильники одиночними виробами та заводськими наборами. Виробник випускає комплектуючі та супутні товари. Йдеться про з'єднувачі, перехідники, системи живлення, управління, автоматики та ін.

 

Асортимент лампочок Osram в Україні

 

 • Тип: Едісона, стрічки, LED (світлодіодні), галогенні, енергозберігаючі, розжарювання.
 • Світловий потік: 150-10 000 Лм і більше.
 • Світіння: (RGB) різнокольорове, тепле, нейтральне, холодне, регульоване.
 • Можливості: димування, датчик руху, пульт дистанційного керування.
 • Відбивач: хромований, дзеркальний, чорний, золотистий.
 • Розсіювач: прозорий, тонований, матовий, плоский, круглий, циліндричний.

 

Адекватна вартість лампочок Osram дозволяє облаштувати систему освітлення без невиправданих витрат. Бажаєте оперативно підібрати відповідні моделі обладнання? Використовуйте зручні фільтри правого сайту. Виникають питання та потрібна консультація менеджера? Пишіть в онлайн-чат або телефонуйте нам зараз!

 

Купити лампочкиOsram в Одесі

 

«СантехІмпорт» – офіційний дилер німецького бренду в Україні. Спеціалізуємось на прямих постачаннях освітлювальної та іншої продукції від виробника. Реалізуємо товари оптом та в роздріб. Купити лампочки Osram за помірними цінами ви можете просто зараз. Вибирайте відповідні системи в даному розділі каталогу та оформлюйте замовлення у нашому інтернет-магазині з доставкою до Львова, Одеси, Києва, Харкова та інших міст!