З 2015 року меблі Атолл виготовляється херсонської компанією Ольвія.

 

Меблі для ванної кімнати Ольвія проводиться з вологостійкого МДФ і ДСП високої якості. У всій продукції без винятку використовується німецька фурнітура Häfele. Тумби комплектуються стільницями зі штучного мармуру і раковинами торгових марок Devit (Італія) і Villeroy & Boch (Німеччина). При виробництві меблів Ольвія в стилі ретро і прованс використовується технологія штучного старіння (патинування). Завдяки цьому продукція марки Атолл, виготовлена фірмою Ольвія, володіє відмінним дизайном і при цьому функціональна і договечность.

 

Функціональність, надійність, використання найсучасніших інноваційних технологій - відмінна риса торгової марки Атолл. Постійно вивчаючи потреби ринку, компанія поповнює і покращує свій асортимент, проводячи впровадження нові технології. Компанія Атолл однією з перших в Україні досконало оволоділа технологією декорування меблевих МДФ фасадів, що відкрило неосяжні можливості для здійснення оригінальних задумів, ексклюзивних рішень. Сучасні принципи дизайну та проектування в поєднанні з незвичайною практичністю і функціональністю збільшили можливість виробництва виробів нестандартних розмірів і форм.

 

Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Атолл. Це означає, що вся продукція цьоговиробника), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, що надаються фірмою.

 

Інструкція по експлуатації і складання меблів для ванної Атолл знаходиться по цим посиланням.