Меблі для ванних кімнат і дзеркала Balteco

Компанія Balteco (Естонія) була зареєстрована в 1990 році і почала діяльність в якості виробника ванн, раковин, душових кабін, гідромасажних панелей і міні-басейнів. Крім створення сантехнічної продукції на власних заводах, компанія Balteco займається розробкою нових моделей і удосконаленням вже існуючих. У холдинг Balteco також входить завод WELLSPA, що спеціалізується на виробництві SPA-обладнання, а також завод BALTECOmoobel, який випускає меблі для ванної кімнати під брендом Balteco.
У числі останніх досягнень компанії - електронні панелі управенія EVO і EVO +, які являють собою торжество дизайнерської думки, що об'єднує в собі ергономічність і вишуканість. Також, з 2008 року виготовляються ванни Balteco з запатентованого матеріалу Xonyx, що представляє із себе литий камінь особливого складу. Xonyx бархатисто-м'який на дотик і за рахунок щільної структури тривалий час утримує тепло.
Меблі для ванної кімнати модульна що дає Вам можливість зібрати свою ідеальну ванну кімнату!
Раковини і стільниці Balteco зі штучного каменю з глянцевим покриттям «Gelcoat», який володіє грязеотталкивающими властивостями, міцний і довговічний, не дряпається, відповідає всім гігієнічним вимогам і міжнародним стандартам, безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища. «Gelcoat» також застосовується в суднобудуванні для захисту зовнішньої сторони судна від морської і прісної води, механічного впливу, подряпин, запобігає появі мікроорганізмів і водоростей на поверхні, зменшує опір води і т.п.
Меблі для ванної кімнати Balteco виготовлена з МДФ, який відповідає європейським стандартам E1. Всі поверхні проходять п'ятикратну обробку, всі торці заокруглені, покриття суцільне, матеріал меламін, без єдиного стику, не боїться вологи, нетоксичний.
Фурнітура Blum ™ (Німеччина-Австрія), найкраща в світі, все ящики на доводчиках, відкриваються, закриваються безшумно. Висувні ящики відкриваються цілком, що дуже зручно.
На даний момент продукцією Balteco користуються жителі 20 різних країн, і з кожним роком їх кількість зростає. За час, що минув з заснування компанії, її розвиток ні на секунду не зупинявся на місці. Вироби Balteco з кожним днем стають все більш технологічні і завойовують все більшу популярність в Європі і інших частинах світу.