БЦ-стіл - відомий український виробник меблів і дзеркал.

Дзеркало для ванної кімнати давно перестало бути стандартним полотном геометричної форми. Компанія БЦ-стіл пропонує широкий асортимент дзеркал всілякого виду і дизайну.

Ви можете купити рамку для дзеркала, надавши, таким чином, художній вигляд, як дзеркала, так і ванній кімнаті.

Дзеркало для ванної кімнати може бути будь-якої форми, може бути прикрашено художньою матуванням, з підсвічуванням або без, відповідного розміру з розмірної шкали БЦ-стіл або за індивідуальним замовленням.


Дзеркало для ванної кімнати БЦ-стіл, безсумнівно, розкішний предмет інтер'єру. А його функціональність буде особливо помітна у ванній кімнаті. Спеціальна обробка дзеркала БЦ-стіл надає йому вологостійкість, яка так необхідна в умовах підвищеної вологості ванної кімнати.

Ви можете купити дзеркало будь-якого бажаного розміру. Форма також може відрізнятися від стандартної. Ви можете замовити дзеркало будь-якої криволінійної і індивідуальної форми.

Купити дзеркало БЦ-стіл індивідуального розміру і дизайну Ви можете в магазині СантехІмпорт.

Дзеркала БЦ-стіл, виготовлені на замовлення, так само, як і стандартні дзеркала виробника, проходять всі етапи обробки дзеркального полотна і кромки дзеркала.

Спеціальне покриття дзеркала не дасть йому розсипатися на дрібні шматочки в разі падіння, що гарантує безпечне використання дзеркала. Зручні і прості кріплення дозволять розмістити дзеркало самостійно в будь-якому місці ванної кімнати.