ТМ Botticelli - це лінія високоякісних меблів для ванних кімнат преміум сегменту, яка виготовляється на базі одного з провідних виробників меблів для ванних кімнат в країнах Східної Європи - «Ювента». Лінія була створена 2008 році для задоволення потреб найвибагливіших шанувальників меблів майстерної роботи.
ТМ Botticelli є для «Ювента» - «перлиною в короні Британської імперії». Наочним порівнянням може послужити компанія «Ferrari», що належить концерну «FIAT». Це приклад того, як незмінна гарантія якості послужила сприятливим грунтом для креативності та унікальності.
Дизайнерське і конструкторське бюро ТМ Botticelli представляє собою амбітне, креативну, професійну і молоду команду, яка невпинно прагне до досконалості, переймаючи досвід провідних західноєвропейських компаній. Так, колектив ТМ Botticelli регулярно відвідує світові виставки в Мілані, Франкфурті, Москві, Болонії, знайомлячись із кращими і зразкам і в спеціалізації сантехніки. Компанія вивчає нові технології обробки меблів, надалі використовуючи ці знання в своєму виробництві.
Лінія меблів для ванних кімнат Botticelli виготовляється переважно вручну за допомогою західноєвропейських технологій, в основному - італійських. Статус і ціну меблів Botticelli формують дві принципові речі: індивідуальний підхід і виняткову якість. За такий короткий час свого існування компанія вже встигла заявити про себе як про серйозного і надійного партнера, підкорити Україну, Росію, Грузію, Молдову, Білорусію, Киргизстан, Казахстан ...
Надалі ТМ Botticelli намір тримати твердий курс в сторону західноєвропейського ринку! Лінія меблів для ванних кімнат Воtticelli - це стиль життя, який апелює до таких понять, як вишуканість, елегантність, якість, практичність і гармонія!
Гарантія на меблі для ванної Botticelli - 2 роки
З 2016 виробником були внесені зміни в стандарти виготовлення дзеркал торгових марок Ювента і Boticelli. Детальна інформація про зміни представлена в даному href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 800, height = 800'); return false; "> PDF-файлі (2,6Мб).