У 1817 році в Хорнберге (Німеччина) Георг Фрідріх Хорн заснував гончарну фабрику, в якій він виготовляв посуд. З плином часу майстерня розрослася до великої компанії і вже в середині XIX століття займалася виробництвом санітарної кераміки. З 1960 року компанія носить назву Duravit, отримане в результаті об'єднання слова durable - довговічний, і слова vitreous china, що означає фарфор або кераміку.
Концерн Duravit, штаб-квартира якого все так же знаходиться в Хорнберге, на сьогоднішній день є всесвітньо відомим виробником, в асортимент продукції якого входять ванни , раковини , унітази та біде , аксесуари для ванних кімнат , меблі , душові кабіни , Піддони і сифони спеціально для своєї продукції. У концерн входить 10 заводів по всьому світу, а дизайн розробляють кращі фахівці. Сантехніка Duravit проводиться як в класичній стилістиці, так і в оригінальних авторських концепціях.
Надійність і довговічність продукції забезпечили компанії широку популярність і популярність у всьому світі. Тому не варто дивуватися тому, що відвідавши відоме заклад або пам'ятка ви виявите там виріб торгової марки Duravit.
Можливі кольори меблів Duravit
(Для перегляду клікніть по картинці)
Таблиця кольорів, в яких виготовляється меблі
в залежності від колекції
(Для перегляду клікніть по картинці)