Меблі для ванних кімнат і дзеркала Estandar

Стильну і модну ванну кімнату неможливо уявити без елегантної і функціональних меблів, такий як меблі для ванної кімнати Estandar. Ми пропонуємо покупцям кілька серій меблів, які відповідають найвишуканішим запитам. Дуже важливо, щоб ванна кімната була не тільки красивою, але зручною і практичною. В ідеальній ванній все повинно бути під рукою. Найвдалішим придбанням можна вважати комплект меблів, в якому досягнуто компромісу між зовнішнім оформленням і зручністю користування, тобто між формою і змістом. Саме ці принципи практичності, зручності і функціональності втілюють в собі всі моделі меблів. Для виготовлення меблів застосовуються плити з деревних матеріалів МДФ, на які наноситься неяк до верств грунтовки, а зверху фарба, стійка до вологи та механічних ушкоджень, в тому числі до стирання. На всіх етапах виробництва меблі зазнає жорсткого контролю якості.
Меблі Estandar - стиль, розроблений до найдрібніших деталей. стиль, опрацьований до найдрібніших деталей. Вона ідеально підходить для естетичного і функціонального облаштування як великих, так і маленьких ванних кімнат. вироби Estandar надають простору ванної кімнати елегантність, а також забезпечує користувачу комфорт. Економічність форм спрощує підбір меблів до різних інтер'єрах і створення власних стилістичних варіантів.
Класичний білий колір серії не потребує спеціального оформлення інтер'єру - ці меблі стане прикрасою будь-якого приміщення. Меблі зачарує вас своєю блискучою білизною, здатністю розширити межі навіть самої маленької ванної кімнати. Асортимент меблів включає тумби шириною 60 і 120 см, що робить зберігання речей легким і комфортним. Ви можете також доповнити комплект меблів за допомогою пенала, створивши додатково простір для зберігання необхідних дрібниць. Який б не був Ваш вибір, ми бажаємо Вам повною мірою насолодитися витонченістю і шармом представлених моделей меблів. Різні варіанти колірного виконання і різноманітність розмірів моделей задовольнять будь-якого найвибагливішого покупця і стануть відмінним доповненням вашої ванної кімнати.