Меблі для ванних кімнат і дзеркала Фортуна

LED-дзеркала для ванної кімнати Фортуна

 

Компанія "Фортуна" була утворена в 1997 році  на півдні України в Одеській області і поставила перед собою мету, - створювати дзеркала та вироби зі скла (душові кабінки, шторки для ванн, душові перегородки) під замовлення, які підкреслять красу та індивідуальність ванної кімнати.
 
 
Компанія "Фортуна" здійснює проектування та виготовлення дзеркал для ванної та душових кабін на замовлення за Вашими індивідуальними розмірами, також з використанням сучасних технологій. Для виробництва душових кабін Фортуна використовуються гартоване скло 5 мм, 6 мм і 8 мм, залежно від технічних вимог виробу та фінансових можливостей замовника. Для виготовлення дзеркал використовуються полотна європейського виробництва, зокрема Бельгії та Німеччини.
 

Купити LED-дзеркала для ванної кімнати Фортуна в Одесі

 

Замовити LED-дзеркала для ванної кімнати "Фортуна" можна в нашому інтернет-гіпермаркеті "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України на вигідних для Вас умовах. Більш детальну інформацію щодо готових моделей та моделей під замовлення уточнюйте у наших менеджерів.