Galassia, це компанія, яка як одна з небагатьох виготовляє якісні керамічні вироби. На міжнародному ринку компанія завоювала своє місце завдяки своїм якісним продуктом. У 2001 році компанія відкрила склад і представницький іспано-португальська офіс в Мадриді, а в 2008 році в англійському місті Лідс засновано представництво фабрики в Британії та Ірландії - Galassia UK LTD.

Компанії Galassia важливо екологічне становить при виробництві свого продукту і саме тому керівники вирішують питання про недопущення викиду різних заборонених речовин в атмосферу. Последне розробкою компанії-ефектні кольорові покриття за допомогою старовинного методу деколірованія: на сиру кераміку наноситься кольоровий шар, а потім виріб обпалюється вдруге: така техніка дозволяє створити тактильно приємні текстури і нові сверхстойкие відтінки, що витримують температурні коливання і стійкі до механічних пошкоджень. Меблі для ванних кімнат виконана з дерева, з оздобленням з натурального шпону. У декорі майстра Galassia застосовують ефектні покриття золотом, платиною і сріблом, ультраглянцевие надміцні лаки.

Купити меблі для ванної кімнати Galassia Ви можете в нашому магазині. Також не забудьте відвідати розділи " Унітази, біде, пісуари " і " Раковини ", щоб підібрати відповідну сантехніку виробника Galassia.