Меблі для ванних кімнат і дзеркала Godi

FOSHAN GODI Sanitary Ware Co. Ltd - професійний виробник меблів у ванну кімнату. GODI вдало комбінує дизайн і якість. Компанія і фабрика GODI розташовані в найвідомішому керамічному місті Фошань, Гуандуні, Південний Китай.
GODI спеціалізується на виробництві ванн, меблів для ванних кімнат, а також аксесуарів до ванної, ванних і унітазів. Ці продукти не тільки популярні на внутрішньому ринку, але і мають хороші репутації за кордоном. А саме, в Європі, Росії, Близькому Сході, Північній Америці, Африці, Японії і Південної Кореї.
Матеріал, що використовується для виготовлення наборів меблів для ванної кімнати GODI - натуральний малайзійський дуб, а не МДФ, який в основному використовують конкуренти. Деревина відповідає міжнародному стандарту поглинання вологи і становить 8-10%. Фарбування проводиться в 7 шарів. Перший шар фарбування максимально наближає колір до натурального. Всі накладні елементи, які використовуються при виготовленні наборів меблів для ванної кімнати GODI, виготовлені вручну.
Всі стільниці виготовлені з натурального мармуру. З великого масивного каменю вирізують спеціальні форми, в залежності від потрібного розміру, після обробки кам'яної поверхні відбувається полірування стільниці водонепроникним складом. Під ексклюзивні великі стільниці прокладають дошки або алюміній, щоб стільниця мала більш міцну фіксацію на тумбі.
Офіційна гарантія на продукцію Godi - 2 роки