Компанія Juergen - український виробник інноваційних виробів. Одна з галузей компанії - виробництво сучасних дзеркал. Компанія активно працює над асортиментом своїх технологічних виробів з 2002 року. Клієнти Juergen - Епіцентр, ОБІ, Нова Лінія, Будмен, Олді, ОБІ, Практікер і багато інших. Juergen знаходиться в постійному пошуку нових ідей і технологій, щоб задовольнити найвищі запити своїх клієнтів.

Дзеркала зі світлодіодним підсвічуванням Juergen вражають уяву широким асортиментом, всілякими допоміжними функціями, які покликані зробити проведення часу приємним і комфортним, а так само прикрасити ванну кімнату.

Дзеркала Juergen з LED підсвічуванням - це різноманітність форм і кольорів, рівномірне світіння малюнка, антизапітніває покриття і багато інших ергономічні функції. Також компанія виробляє традиційні дзеркала, які відрізняються відмінною якістю і функціональністю. Понад сто моделей дзеркал Juergen може бути замовлені в будь-якому розмірі, конфігурації і наборі функцій. Гарантія на LED підсвічування - 2 роки.

фірма Juergen прелагает великий вибір додаткових опцій до дзеркал (підігрів, збільшувальне дзеркало, що вбудовуються електронний годинник, вимикачі різних типів, армування плівкою, контурне підсвічування, рами, полки), який ви можете переглянути за цим посиланням . Для визначення, чи підходить дана опція до обраного Вами дзеркала, і уточнення вартості зв'яжіться з менеджером.