Меблі для ванних кімнат і дзеркала Kludi

Компанія Kludi пройшла довгий шлях удосконалення з виробництва сантехнічного обладнання з 1925 року, вивчаючи споживчий попит.

Сьогодні меблі для ванної кімнати і дзеркала Kludi заслужили визнання споживача всього світу, компанія розширила виробничу мережу, і стала ближче до споживача, побудувавши заводи в Німеччині, Угорщині, Австрії та Польщі.
Меблі для ванних кімнат від компанії Kludi відрізняє простота виконання, мінімалізм і якість виконання. Основна перевага використання меблів Kludi це економія місця і ергономічесноть обстановки у ванній кімнаті.
Спеціальні L-образні елементи меблів дозволять зробити осбатновку зручною, без зайвих нагромаджень і химерності. Меблі для ванних кімнат компанії Kludi орієнтована на людей, які цінують свій час і особистий простір, намагаючись забезпечити себе тільки потрібними елементами обстановки. Таким чином в межах однієї з колекцій на вибір, можна організувати ванну кімнату як для холостяка, так і для великої родини.

Не варто забувати що меблі Kludi - це німецькі дизайн і якість, що харатерізуется строгістю і лінійністю стилю і способом збірки. Все що потрібно і нічого зайвого, - так можна охарактеризувати меблі для ванної кімнати Kludi.
Купити меблі для ванної кімнати Kludi можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт" за доступною для Вас ціною. Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни на вигідних для Вас умовах.
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Kludi. Це означає, що вся продукція цього виробника меситель, аксесуари, меблі та сантехніка Kludi), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Kludi.