Меблі для ванної кімнати Kolo

Купити меблі в ванну Kolo - значить, обставити свій санвузол будинку, в офісі або громадському закладі воістину «зі смаком». Компанія побачила світ відносно недавно - 15 років тому - в Польщі. Однак її поява стала результатом об'єднання ідей, ділових контактів і виробничих ресурсів групи підприємців. Завдяки цьому новачок сантехнічного ринку з перших кроків почав завоювання місця в когорті кращих його гравців.

Kolo - дзеркала, меблі, сантехніка, аксесуари, які відповідають всім вимогам функціональності, надійності і зовнішньої привабливості. Фахівці організації постійно дбають про розширення модельного ряду. Вони вивчають ринок, виявляють потреби клієнтів, адаптуючи під них свій асортимент. В каталозі виробника представлені як класичні, так і ультрасучасні моделі для різноманітних інтер'єрних рішень.

Меблі для ванної Kolo в Києві: асортимент СантехІмпорт

У кілька кліків на даній сторінці нашого сайту ви можете замовити:

  • Стільниці та тумби під раковину.
  • Столики і стільчики.
  • Дзеркальні і шафки-пенали.
  • Комоди, полички, консолі.
  • Дзеркала, підсвічування для них.
  • Кошики для білизни.
  • Полотенцедержателі, ширми та ін.

Kolo - меблі екологічно чистого типу. Орієнтуючись на різні категорії споживачів, для її виготовлення виробник використовує як елітні, так і щодо бюджетні матеріали: натуральний і штучний камінь, скло та кераміку, пластик і деревину, ДСП і МДФ, нержавіючу сталь.

Меблі для ванної Kolo призначена як для побутового застосування, так і для установки в громадських місцях. Тому під цією торговою маркою випускаються тумби, стільниці підлогового і підвісного типів, з одиночної і подвійної раковиною, різної довжини, ширини і висоти. Вражає також і дизайнерське різноманітність. Виробник пропонує вироби різних кольорів: білі, чорні, коричневі, під стилістику каменю, деревини. Лінійка продукції включає в себе більше 30 модельних рядів.

Меблі для ванної Kolo в Одесі - СантехІмпорт

Ми реалізуємо сантехніку і предмети інтер'єру безпосередньо від виробників. В даному розділі онлайн-каталогу ви знайдете продукцію, завезену безпосередньо зі складів компанії в Польщі. Вона поставляється в оригінальній упаковці, з офіційною гарантією від виробника. За рахунок прямих поставок і онлайн-продажів в нашому інтернет-магазині привабливі ціни на меблі для ванної Kolo в Україні. Вибирайте відповідні вироби і оформляйте замовлення з доставкою в будь-який регіон країни!