Laufen (Laufen Sanitaryware) була заснована в Швейцарії в 1892 році. З 1925 року займається виробництвом умивальників, ванн, оснащення туалетних і ванних кімнат (з порцеляни і глини, яка проводиться в Швейцарії і в Австрії). Сантехніка Laufen виконана з особливим покриттям WonderGliss.

Компанія Laufen є частиною компанії Roca, яка є лідируючою в Європі і посідає друге місце в світі на ринку сантехнічного обладнання. Сантехніка Laufen і сантехніка Roca є різні марки, продукцію, і дистриб'юторський канал. У компанії Laufen більше 3500 робітників, які розкидані в більш ніж 28 країнах східної та західної Європі. У компанії є 6 різних виробничих заводів, розташованих в Швецарії, Австрії, Болгарії, Чехословаччини, які виробляють в загальному більше 450 млн. Одиниць сантехнічної продукції з таварооборотом 180 млн. Євро на рік.

Істинне перевага Laufen - знання кераміки. Більше 110 років найдавніший штучний матеріал, відомий людству, є предметом розробок в Лауфене, кантоні Землі Базель у Швейцарії. Так, раковини, біде і унітази виробляються на новітньому обладнанні з швейцарському точністю. Ці експертні знання кераміки породили талант створення інтегрованих інтер'єрів ванної кімнати. Кожна кімната, що інтерпретується Laufen як оазис релаксації в будинку - стає еталоном стандартів високого дизайну. Унікальний підхід швейцарського виробника, що має на увазі симбіоз двох головних шкіл дизайну: італійської від південного і модерністського стилю до північного Баухаус, робить дизайн Laufen таким особливим. Все це втілюється зі знаменитим швейцарським якістю. Laufen розглядає якості з двох сторін: з виробничою і з боку функціональності і видатних якостей, що передаються завершеною ванною кімнатою клієнтові. Перша сторона - зобов'язання, друга - частина вільної дисципліни, що практикується на міжнародному ринку продуктів для ванної кімнати.