Торгова марка «MARSAN» була заснована в 2012 році і є результатом співпраці молодого колективу дизайнерів і виробників. Головним завданням фабрики є виробництво меблів високого рівня за прийнятною ціною. Виробництво меблів відбувається на високотехнологічному обладнанні з застосуванням верстатів 3D програмування.

Корпуси і фасади меблів Marsan виконані з фарбованого МДФ. Для отримання ідеального глянцю на меблів витримуються всі технологічні терміни і умови фарбування. Для плавної і надійної роботи шаф і ящиків застосовується фурнітура провідних європейських брендів. Вперше серед вітчизняних виробників на фабриці Марсан були застосовані суцільнолиті раковини зі скла товщиною 15мм. Відмінною рисою меблів для ванної кімнати MARSAN є неповторний і вишуканий дизайн, що дозволяє їй виділятися серед конкурентів і стати головною прикрасою вашої ванної кімнати.

За замовчуванням мармурова стільниця для тумби бежевого / сірого кольору. Ви можете замовити тумбу зі стільницею з чорного мармуру. За детальною інфорацію звертайтеся до менеджера.

Гарантія на всю продукцію - 2 роки.