Меблі для ванної кімнати

Mirater – український бренд меблів для ванних кімнат, відкритий у 2007 році. Спочатку Mirater був невеликою локальною фірмою, але згодом виріс у великого всеукраїнського виробника меблів для ванних кімнат. Дотримання сучасних трендів у сфері дизайну виділяє меблі Mirater серед не тільки вітчизняних, але й імпортних марок меблів для ванних. Продумана компонування ящиків зробить просту тумбу вашим помічником у повсякденному житті. Наприклад, у колекції Mirater Mateo підвісні тумби з раковинами доповнені кошиками для білизни. Колекція меблів Mirater Faro створена для маленьких ванних або туалетів – це вузькі тумби з шафками та зовнішніми полицями, що місткі і в той же час не «з'їдають» площу приміщення.

Підвісна тумба з раковиною Mirater

Виробництво меблів Mirater відбувається на сучасному обладнанні з Італії (SCM, Griggio), Австрії (Felder) та Німеччини (Hembrock). Тумби та пенали Mirater проходять потрійну ґрунтовку та нанесення у три шари еластичної фарби Vernilegno (Італія). Тумби Mirater в залежності від моделі комплектуються раковинами із штучного каменю. У колекціях Mirater Aletta, Chelsi, Samanta, Dallas та Olas вашій увазі пропонуються підлогові та підвісні тумби з металевими консолями в стилі лофт. Ви можете вибрати тумбу з меблевою раковиною або з раковиною, встановленою на стільниці.

Тумба підлога з раковиною Mirater

Mirater – відповідальний виробник, тому для виробництва меблів використовуються сертифіковані лісоматеріали від відомих виробників МДФ та вологостійкого ДСП Kronospan (Австрія). Від дії вологи торці меблів Mirater захищає кромка 0,6 мм, і вона забезпечує відсутність нерівностей і перекосів при складанні. Використання комбінації матових кольорових фасадів та бічних стінок з оздобленням під натуральне дерево допоможе вам оформити вашу ванну кімнату відповідно до модних тенденцій останніх років. Хочемо відзначити, що матові фасади меблів із більшості колекцій Mirater зорово збільшують площу приміщення.