Меблі для ванної кімнати Мойдодир

Меблі для ванної Мойдодир - якість, стиль, приваблива ціна. Історія компанії починається в кінці 90-х років 20-го століття в Україні. У той час на вітчизняний ринок приходило достаток сантехніки переважно з європейських країн. Група амбітних підприємців вирішила не просто поставляти імпортні вироби, а виробляти власні, які не поступляться в якості, але істотно виграють у вартості.

Амбіції ентузіастів виправдалися на 100%. З перших кроків розвитку продукція даного бренду почала стабільно набирати популярність. І сьогодні Мойдодир дзеркала, тумби, стільниці, шафки, аксесуари користуються попитом не тільки в Україні. Вони також експортуються в країни Прибалтики, Росію, Казахстан, Грузію, Румунію, Молдову. Вироби торгової марки виготовляються з урахуванням діючих ГОСТів і стандартів ISO, що гарантує їх надійність, довговічність і функціональність.

Меблі для ванної Мойдодир в Одесі: каталог СантехІмпорт

Всього кілька кліків - і ви можете вигідно замовити в нашому інтернет-магазині:

  • Тумби та стільниці, з раковинами, змішувачами і без них.
  • Шафи-пенали і комоди.
  • Дзеркала, підсвічування до них, а також дзеркальні шафки.
  • Столики і стільчики.
  • Консолі та полички.
  • Ширми, полотенцедержателі.
  • Кошики для білизни.

Купити меблі в ванну Мойдодир ви можете як в повноцінних гарнітурах, так і в окремими предметами. Рекомендуємо замовляти готові набори, оскільки це забезпечить гармонійність вашого інтер'єру. В асортименті представлені вироби побутового та комерційного призначення: стільниці та тумби для однієї або двох раковин, в різних розмірах і стилях оформлення, підвісного та підлогового типів.

У нас ви можете купити не тільки Мойдодир меблі, але і аксесуари, комплектуючі до неї. Йдеться про подсветках для дзеркал, ніжках, кронштейнах і ін. Для виготовлення своєї продукції виробник комбінує різні матеріали: скло і пластик, ДСП і МДФ, деревину і нержавіючу сталь, натуральний і штучний камінь.

Меблі для ванної Мойдодир в Україні - СантехІмпорт

Наша спеціалізація - оптово-роздрібні поставки сантехнічних виробів для приватних і корпоративних клієнтів. Ми з радістю підтримуємо вітчизняного виробника, тому пропонуємо вашій увазі широкий асортимент товарів даної торгової марки. Щоб купити меблі для ванної Мойдодир в Києві, вибирайте відповідні предмети або гарнітури на даній сторінці сайту і оформляйте онлайн-замовлення з доставкою в будь-який регіон країни.