Меблева фабрика ПІК пропонує великий вибір товарів для ванної кімнати.

Виробництвом українських меблів європейського зразка компанія займається вже більше восьми років в місті Славута.

 

Меблі для ванни і туалетної кімнати ПІК - це сучасні тумби, комоди, дзеркала, тумби під раковину, дзеркальні шафки, пенали, шафи і багато інших видів меблів.

Виробництво меблів ретельно контролюється і відповідає європейським нормам екологічного, ергономічного і сучасного дизайну меблів для ванної кімнати.

Домогтися дійсно європейської якості товарів компанія ПІК змогла завдяки використанню високоякісних матеріалів і перевіреного часом обладнанню.

 

Незважаючи на широкий асортимент меблів для ванної кімнати, ПІК працює над створенням нових лінійок продукції, враховуючи попит і побажання клієнтів.

 

 

Купити тумбу, пенал, шафка для ванної, ідеально підходящі за габаритами і дизайну ванної кімнати, Ви можете в магазині СантехІмпорт, вибравши продукцію з представлених моделей фабрики ПІК.

 

Крім сніжно-білих тумб, шаф і пеналів, ПІК пропонує меблі для ванної кімнати з оригінальним малюнком, аерографією і декупажем.

 

 

 

Аерографія - нанесення малюнка порошкоподібною або рідким барвником за допомогою спеціального обладнання. Аерографія дозволяє досягти гарних переходів фарб і тіней, а так само додати індивідуальності простим предметам і речам.

 

  • Тумби під раковину укомплектовані меблевими умивальниками Colombo, Cersanit, Hybner.
  • Тумби великих розмірів (85-105 см) Укомлектований раковинами китайського виробництва.

 

Меблі для ванної кімнати ПІК виготовлена з вологостійких матеріалів і прекрасно підходить для використання у вологому середовищі.