Меблі для ванної кімнати Ravak

 

Ravak - меблі, сантехніка та аксесуари, які стали еталоном для багатьох виробників по всьому світу. З'явившись на світло в Чехії в 1991-му році, організація поставила за мету зайняти передові позиції в індустрії, причому, не за рахунок ефектного маркетингу, а шляхом виробництва дійсно високоякісної продукції. Ретельно відбирається сировина, функціональне обладнання, новітні розробки і технології - фактори успіху Равак.

 

Меблі для ванної Ravak в Україні представлена в широкому асортименті. Це пов'язано з тим, що продукція даного бренду користується великою популярністю. Однак нерідко під її маркуванням продаються дешеві аналоги. Наш інтернет-магазин - авторизований дистриб'ютор виробів чеського виробника в Україні. Це підтверджується офіційним свідченням. Купуючи товари у нас, ви отримуєте оригінальну сантехнічну продукцію ТМ «Равак».

 

Меблі для ванної Ravak в Одесі: каталог СантехІмпорт

 

На даній сторінці нашого сайту ви можете вигідно купити меблі у ванну Ravak:

 

  • Тумби та стільниці, з раковинами, змішувачами і під них.
  • Комоди, консолі, полички.
  • Шафки-пенали і дзеркальні шафки.
  • Столики, стільчики.
  • Дзеркала, підсвічування для них.
  • Ширми, полотенцедержателі.
  • Кошики для білизни.
  • Комплектуючі до меблів: ніжки, кронштейни та ін.

 

Меблі для ванної Ravak набула широкого поширення в побуті. Однак не менш часто її можна зустріти в вбиралень ресторанів, кафе, бізнес-центрів,

 

торгово-виставкових комплексів. Виробник орієнтується як на побутовому, так і на комерційний сектор. Тому він пропонує вироби різних розмірів (вузькі і широкі, високі та низькі), конфігурацій (з одиночної і подвійної раковиною), стилів оформлення (класичні та сучасні варіанти).

 

Кожне Ravak дзеркало, предмет меблів або аксесуар - продумана деталь інтер'єру. У компанії працюють кваліфіковані дизайнери і маркетологи. Спільними зусиллями вони створюють справжні сантехнічні шедеври. При виготовленні продукції використовується натуральний, штучний камінь, кераміка, скло, нержавіюча сталь, пластик, деревина та інші матеріали.

 

Меблі для ванної Ravak в Києві - СантехІмпорт

 

Для вибору відповідного комплекту переходите в відповідну колекцію і вказуйте потрібні параметри в правому сайт-барі. Якщо потрібна допомога досвідченого фахівця, зв'яжіться з менеджером СантехІмпорт по одному із зазначених телефонів. Замовляйте меблі Равак зараз - і незабаром вона буде доставлена до вас в Одесу, Київ, Харків, Львів, Вінницю та інші міста України.