Royo Group це найбільше об'єднання підприємств на території Європи, завоювало відмінну репутацію на міжнародному ринку. Зовнішньоторговельний оборот компанії Royo становить понад 60% від загального валового обсягу виробництва, а також більш 14000 великих клієнтів і понад 250 000 ванних кімнати обладнані в рік меблями Royo Group.
Заснована вона була в 70-х роках минулого століття в Іспанії, де і продовжує розвиватися до цього дня. Під брендом Royo Group згодом утворилися три окремі марки - Royo (меблі для ванних кімнат класу люкс), Bannio (практичні меблі для невеликих ванних кімнат) і Acquaidro (раковини, ванни і душові піддони).
Для виробництва своєї продукції компанія Royo Group використовує власні розробки як для виробництва, так і для продажу. Колектив компанії складає більш ніж 700 осіб, 40% з яких знаходяться за межами Іспанії.
Основна місія компанії - це створення відчуття благополуччя і комфорту за допомогою меблів у ванній кімнаті, а також аксесуарів для інтер'єру. Лідером в області виробництва меблів для ванних кімнат роблять інноваційні технології на продукт, що використовуються компанією, а також маркетингова політика.
Замовити меблі для ванних кімнат Royo Group можна в нашому інтернет-магазині "Керамін-Імпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.