Меблі для ванних кімнат і дзеркала Triton

Компанія «Тритон» (Triton) була заснована в 2000 році в Росії.
Компанія стежить за якістю своєї продукції! У виробництві використовується тільки європейську сировину.
Тритон надає на свою продукцію гарантію 10 років.
Сервісне обслуговування по всій Україні та країнах СНД.

Меблі для ванних кімнат - це особливий напрямок в меблів, яке вимагає більш серйозного підходу в проектуванні і виробництві, на відміну від багатьох меблевих напрямків. Це обумовлено декількома факторами: більш складні умови експлуатації, обмежений простір експлуатації, безпеку використання електросветовие приладів в умовах підвищеної вологості.Для виробництва корпусів меблів Triton використовується водостійка плита ДСтП класу Р-4. Торцеві поверхні корпусу облицьовані кромки. Для фасадної частини використовується плита MDF, облицьована високоякісної глянцевою плівкою ПВХ методом гарячого вакуумного пресування. У процесі всього виробництва використовується термо і вологостійкість клей. Така технологія гарантує захист вироби від проникнення вологи навіть в умовах підвищеної температури навколишнього середовища. Дзеркала Triton покриті срібною амальгамою, що підвищує експлуатаційні показники.
Дверцята виробів оснащені системою плавного безшумного закривання.
Комплектуючі провідних світових виробників забезпечують надійність з'єднань, високі експлуатаційні показники і бездоганний зовнішній вигляд.

У виробах встановлюються світильники з класом захисту IP 44, що забезпечує безпечне використання в умовах підвищеної вологості.Меблі для ванних кімнат Тритон - це не тільки висока якість, це ще і цікавий дизайн.
Тут все продумано для дрібниць і ви самі можете компонувати комплект меблів: це може бути тумба з умивальником і дзеркалом, а так само пеналом, комодом, шафою навісним.
Різні розміри тумб і пеналів підійдуть для будь-якого простору ванної кімнати