Український виробник меблів для ванної кімнати "Ваша Меблі" випускає продукцію найвищої якості з масиву дерева, а також з МДФ. Високі експлуатаційні характеристики готових виробів досягається використанням новітніх технологій і натуральних матеріалів, таких як: масив ясена, вільхи і натурального мармуру. Високоякісне багатошарове лакове покриття забезпечить довговічність меблів і захистить її від несприятливого впливу вологи.

Вироби компанії "Ваші Меблі" виробляються в двох варіантах: економ та еліт:

  • Еліт версія виготовляється повністю з дерева із застосуванням австрийкой фурнітури Blum. У фарбуванні використовуються ефекти патинування і старіння меблів.
  • Економ версія також виготовляється з дерева, проте є кілька відмінностей: фурнітура виробництва Польщі, в якості матеріалу поличок використовується ДСП або фанера, також при виготовленні фасаду використовується МДФ з імітацією поверхні дерева. Дизайн фасаду і корпусу кілька спрощений: відсутня патина і деякі декоративні елементи. Також може відрізнятися форма ручок.

Економ версія (Дельфін 80) Еліт версія (Дельфін 80)

Купити меблі українського виробництва компанії "Ваша меблі" можна в нашому інтернет-гіпермаркеті "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України на вигідних для Вас умовах.