Меблі для ванної кімнати Ювента

Меблі для ванної Ювента в Україні - продукція відомого виробника, яка пройшла успішну перевірку і схвалена держкомісією по експлуатації. Наявність такого свідоцтва істотно підсилює довіру клієнтів до бренду. Однак популярність продукції торгової марки забезпечена не стільки офіційними регаліями, скільки воістину високою якістю, дизайнерським різноманітністю і ціновою доступністю.

Компанія існує з 2000-го року. І в останнє десятиліття вона міцно закріпилася в числі кращих виробників сантехніки в Україні. Її штаб-квартира і виробничі підрозділи розташовані в Хмельницькій області. Ювента - меблі, яка представлена в широкому асортименті. Тому ви легко зможете підібрати для себе гарнітур, з огляду на наявність вільного простору в санвузлі і його інтер'єр.

Меблі для ванної Ювента в Києві: асортимент СантехІмпорт

Ми пропонуємо вашій увазі окремі предмети і повноцінні гарнітури:

  • Тумби та стільниці, укомплектовані раковинами, змішувачами і без них.
  • Дзеркала і дзеркальні шафки.
  • Комоди і шафи-пенали.
  • Набори поличок і консолі.
  • Столики і стільчики.
  • Кошики для білизни.
  • Перегородки (ширми), полотенцедержателі і ін.

При виготовленні продукції виробник використовує екологічно чисті матеріали: камінь штучний і натуральний, деревний масив, ДСП, МДФ, нержавіючу сталь, скло, пластик. Крім меблів для ванної Ювента в окремих підкатегоріях ви можете вибрати комплектуючі до неї: кронштейни, ніжки, елементи підсвічування для дзеркал і т.д.

Компанія орієнтується не тільки на побутовому, а й на комерційний ринок. Тому в її асортименті доступні вироби для будинку, квартири, а також офісів, ресторанів, кафе та інших публічних закладів. В результаті, ви можете вибрати Ювента дзеркала, аксесуари, стільниці для одиночних і подвійних раковин, різної довжини, ширини, висоти, конфігурації і стилів оформлення.

Меблі для ванної Ювента в Одесі - СантехІмпорт

У нашому інтернет-магазині представлена продукція від десятків торгових марок. Однак нам особливо приємно пропонувати вам сантехнічні вироби від українського виробника. Вигідно купити меблі у ванну Ювента ви можете прямо зараз в кілька кліків. Для цього переходите в розділ улюбленої колекції, підбирайте відповідний гарнітур за розмірами, комплектації - і оформляйте замовлення онлайн або в телефонному режимі з доставкою в Київ, Харків, Львів, Одесу, Кривий Ріг та інші міста України!