Мікрохвильові печі

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Мікрохвильові печі - заміна класичним або корисне доповнення?


Традиційна плита з конфорками і духовкою як і раніше займає почесне місце на кухні, проте вона не завжди зручна. Стандартна компактна мікрохвильова піч використовує СВЧ-хвилі і оперативно розігріває вчорашні страви, дитяче харчування, розморожує напівфабрикати. Молекули рідини під зовнішнім впливом швидко приходять в хаотичний рух по всьому об'єму продукту і рівномірно, в короткі терміни підвищують його температуру. А головне - мікрохвильові печі максимально безпечні для користувача. За це відповідає:


 • хороша ізоляція побутового приладу;
 • відсутність залишкового випромінювання.

Високі частоти замкнені в скриньці в момент роботи. Практично кожна сучасна мікрохвильовка блокує дверцята, тому відкрити її під час розігріву неможливо. Побутова приготування стає швидше, а кухня від додавання мініатюрного приладу лише виграє.


З якими функціями купити мікрохвильовку для будинку або офісу?


Вибір залежить від потреб колективу і віддається перевага меню. На роботі немає часу влаштовувати звані обіди, потрібно лише підігріти піцу, пиріжки, суп в лоточку. Їжа проста, невимоглива, так що переплачувати за елементарне розігрівання їжі немає сенсу.В рамках домашньої кулінарії піч СВЧ все активніше забирає собі функції духовки з відповідними завданнями.


Побутова мікрохвильова техніка для домашньої кухні повинна виконувати будь-який ваш каприз. На ринку існує чотири типи печей, кожна наступна - з додаванням однієї-двох способів приготування до пакету попередньої версії:


 • «Соло» - найбільш дешеві моделі, в яких працюють лише СВЧ-хвилі;
 • з грилем - для якісної піджарки;
 • з конфекції - для прискорення процесу;
 • з парогенераціі - щоб зберегти користь овочів, риби.

Вибирайте будь-яке рішення. Сьогодні кожному по кишені купити мікрохвильовку в Україні від кращих світових брендів і з будь-якими новомодними режимами роботи. Простий нагрів їжі не влаштовує? Можна додати кварцовий або теновий гриль, паралельно існує мікрохвильова піч з обома функціями разом. Зазвичай теновий варіант кріплять до стінок, роблять рухомим, а кварцовий фіксують на стелі.


Купити мікрохвильову піч - більш ніж доцільно: кулінар завжди може підстрахуватися і довести страву до досконалості після класичної духовки. Хто любить добре приготовану їжу, неодмінно оцінить незамінність мікрохвильовки для рівномірного прожарювання м'яса або отримання дивовижної скоринки.


Піч, в якій за нагрів відповідає конвекція, готує швидше аналогів. Якщо звичайна СВЧ-піч впливає виключно хвилями, то просунуті моделі за допомогою вентилятора проганяють гаряче повітря. Пара розподіляється в камері рівномірно, підсушені ділянки нагріваються швидше, але не пересихають, а час від завантаження до отримання смачної страви скорочується.


За схожим принципом працює рішення з пароваркою. На жаль, вартість мікрохвильової печі з генератором пара трохи вище, та й функції гриля в ній менше виражені. Пристрій універсальний, многозадачное, але розігрів їжі в такій техніці здається надто примітивною опцією.


Така різна ціна мікрохвильової печі: в чому відмінності?


Крім типів мікрохвильові побутові прилади йдуть з цілим спектром не настільки помітних специфікацій. Ретельно вибирайте модель під себе, орієнтуйтеся на наступні параметри:


 • обсяг - місткість робочої камери (від 13 до 42 л);
 • потужність - показники для випромінювача, гриля і конвекції (складаються при спільній роботі);
 • функції - програми-шаблони для персоналу
 • внутрішнє покриття - кераміка, нержавіюча сталь, емаль;
 • система управління - від тумблерів до сенсорного екрану.

Непростий вибір.Якщо плануєте купити піч СВЧ для одного, вистачить мінімального обсягу камери, показник в 20 л знадобиться невеликій сім'ї, а моделі з камерою в 40 л і більше гарні для організації справжнього банкету.


Плавне регулювання потужності при цьому допоможе уникнути надмірних витрат електрики, безперервна робота випромінювача захистить від пересушування продуктів. Програмована СВЧ-піч позбавить від необхідності розбиратися в настройках, таймер готування все самостійно вимкне і просигналізує. Існує і ряд несподіваних функцій:

 • «Хрустка скоринка» - коли за рахунок тарілки з фериту блюдо прожарівается знизу;
 • очищення парою - для моделей з парогенератором, щоб м'яко видалити наслідки експериментальної кухні;
 • видалення запахів - після риби, кальмара, інших ароматних інгредієнтів.

Для більшої надійності замовте СВЧ-печі з керамічної камерою: ціни на мікрохвильові печі з таким покриттям трохи вище, але їх простіше очищати. Нержавіюча сталь міцна і довговічна, однак власнику доведеться витратити сили на видалення бруду. А гладка і приємна емаль, хоч і дешева, в разі появи відколу ризикує відправити піч в ремонт.


Які є підтвердження якості?


Інтернет-магазин «СантехІмпорт» співпрацює з кращими світовими постачальниками.Ви зможете зробити замовлення і купити мікрохвильову піч в Україні від американських, італійських або японських виробників в обхід посередників. Це зберігає гарантійні зобов'язання виробника. Зв'яжіться з нашими операторами, і вже скоро будете готувати швидко, а є - смачно!Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Высота

мм

Країна

Іспанія
Італія
Китай
Корея
Німеччина
США-Італія
Словенія
Україна
Франція
Швейцарія
Швеція

Виробник

Bosch
Brandt
Candy
Electrolux
Fabiano
Foster
Franke
Gorenje
Gunter & Hauer
Interline
Kuppersbusch
LG
Minola
Perfelli
Rosieres
Samsung
Siemens
Smalvic
Smeg
Teka
Whirlpool

Тип

Вбудована
Настільна

Особливості

Соло
Мультифункціональна

Тип управління

Сенсорне
Кнопкове
Поворотний перемикач

Колір

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Дзеркальне скло
Мідь
Латунь
Сірий

Внутрішній об'єм (л)

До 20
Від 21 до 25
Від 26 до 30
Від 31 до 35
Від 36 до 40
Від 41 і більше

Функції

Гриль
Конвекція
Розморожування
Дисплей
Духовка
Блокування від дітей

Потужність (Вт)

До 800
Від 801 до 1500
Від 1501 до 2000
Понад 2001

Враховувати заказний товар