Мікрохвильові печі Brandt

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Brandt - це бренд в основі життя своїх клієнтів. Протягом десятиліть більшість французьких домогосподарств користувалися хоча б одним продуктом Brandt. З моменту свого створення Брандт переслідував одну просту місію: підтримувати споживачів протягом усього їхнього життя, пропонуючи їм інноваційні, корисні та актуальні продукти.

Ретельно аналізуючи споживчі звички, Брандт розробляє свою пропозицію, щоб відобразити зміну способу життя, нові типи житла і зростаюче екологічну свідомість.

Кожне нововведення Brandt відображає екологічну експертизу і ноу-хау бренду. Брандт прагне бути соціально відповідальним брендом, віддаючи пріоритет людських відносин, відповідним інновацій та довговічності продукції, в той же час значно обмежуючи вплив своєї продукції на навколишнє середовище.

Полегшення повсякденному житті за рахунок пропозиції обладнання, що відповідає потребам споживачів, є ключовою частиною фірмового стилю. Будучи піонером в своїх інноваціях, Брандт часто виділяється серед конкурентів своїми технологічними досягненнями (такими як автоматична змінна ємність, автоматичний розподіл дозованого миючого засобу і система рециркуляції води Water Saver). Все це - відчутні і значущі приклади щирого бажання Брандта скоротити споживання енергії, води та залишків миючих засобів.

Будь то прання, приготування їжі або охолодження - багато продуктів Брандта займають перші місця в списках продажів на протязі десятиліть. Вони відзначили життя минулих і справжніх поколінь і будуть продовжувати робити це для майбутніх поколінь. Brandt - один з улюблених брендів Франції.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Высота

мм

Тип

Вбудована
Настільна

Особливості

Соло
Мультифункціональна

Тип управління

Сенсорне
Кнопкове
Поворотний перемикач

Колір

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Дзеркальне скло
Мідь
Латунь
Сірий

Внутрішній об'єм (л)

До 20
Від 21 до 25
Від 26 до 30
Від 31 до 35
Від 36 до 40
Від 41 і більше

Функції

Гриль
Конвекція
Розморожування
Дисплей
Духовка
Блокування від дітей

Потужність (Вт)

До 800
Від 801 до 1500
Від 1501 до 2000
Понад 2001

Враховувати заказний товар