Мікрохвильові печі Franke

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Мікрохвильові печі Franke

Мікрохвильова піч Franke - якість, надійність і функціональність в одному флаконі! Торгова марка зареєстрована великим швейцарським концерном, який спеціалізується на виробництві побутової техніки, сантехнічної та іншої продукції. Організація представлена мережею з десятків представництв в країнах Європи, Азії, Австралії та Океанії, Африки, Північної та Латинської Америки. Виготовленням її виробів займаються півсотні виробничих підприємств в різних куточках світу.

Якщо ви хочете облаштувати свою кухню довговічною і функціональної технікою, купити мікрохвильовку Франке - безсумнівно, правильне рішення. Швейцарська якість відомо далеко за межами ЄС. Тому вироби даного бренду безперебійно служать протягом багатьох років. З огляду на зростаючий попит на свою продукцію, виробник постійно розширює модельний ряд. З широкого асортименту ви можете вибрати відповідну піч як за технічними параметрами, габаритам, так і по дизайну.

Мікрохвильовки Franke в Одесі

У нас ви можете замовити мікрохвильові печі різних конфігурацій:

  • Об'ємом від 20 до 40 літрів і більше.
  • Потужністю від 800 до 2000 Вт і більше.
  • Соло і багатофункціональні.
  • З опціями духовки, конвекції, розморожування, гриля, блокування від дітей.
  • Вбудовані і настільні.
  • З дисплеєм і без нього.
  • З кнопковим, поворотно-перемикальних, сенсорним управлінням.
  • Дзеркальні, мідні, латунні, нержавіючі, чорні, білі, бежеві, сірі і в інших кольорах.
  • Різної довжини, ширини і висоти.

В асортименті нашого магазину представлені настільні та вбудовуються мікрохвильові печі Franke, які користуються найбільшою популярністю в СНД. Лінійка товарів постійно поповнюється. Оскільки мова йде про вироби дійсно високої якості, вони доступні в середній і преміальної цінової категорії. Однак не найнижча вартість виправдана на 100% - з такою технікою підвищення комфорту вашого життя гарантовано!

Мікрохвильовки Франке в Україні - СантехІмпорт

Наш інтернет-магазин є авторизованої точкою продажу виробів даної торгової марки. Вся техніка, представлена в онлайн-каталозі, оригінальна і завезена безпосередньо зі складів виробника. Щоб вибрати відповідну модель, вкажіть актуальні для вас параметри в правому сайт-барі і відфільтруйте результати пошуку. Якщо потрібна допомога фахівця, зателефонуйте нам по одному з вказаних телефонів і отримаєте безкоштовну консультацію. Замовляйте мікрохвильовки Франке в Києві з доставкою Харків, Дніпро, Одесу, Львів та інші міста України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Высота

мм

Тип

Вбудована
Настільна

Особливості

Соло
Мультифункціональна

Тип управління

Сенсорне
Кнопкове
Поворотний перемикач

Колір

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Дзеркальне скло
Мідь
Латунь
Сірий

Внутрішній об'єм (л)

До 20
Від 21 до 25
Від 26 до 30
Від 31 до 35
Від 36 до 40
Від 41 і більше

Функції

Гриль
Конвекція
Розморожування
Дисплей
Духовка
Блокування від дітей

Потужність (Вт)

До 800
Від 801 до 1500
Від 1501 до 2000
Понад 2001

Враховувати заказний товар