Мікрохвильові печі Gorenje

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Gorenje - добре відомий виробник побутової техніки зі Словенії. Фірма починала з випуску сільськогосподарського обладнання. Входить в десятку найбільших виробників побутової техніки в Європі з виробництвом 1,65 млн одиниць. Gorenje є володарем численних нагород за дизайн, зручність використання і увагу до навколишнього середовища. Серед нагород - премія Red Dot Design Award за кращий дизайн 2005, Plus X Design Award 2006 і ICSID Design Award 2006.

Мікрохвильові печі Gorenje витримані в сучасному стилі і легко впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Особлива система воздухопоглощенія і низький рівень шуму зробили марку Gorenje дуже популярною в Європі. Завдяки інноваційній системі периметричного всмоктування PAS зона воздухопоглощенія в витяжках Gorenje Infinity знаходиться не тільки в центральній частині, а й по краях витяжки. Це забезпечує оптимізацію споживання електроенергії, знижує рівень шуму, а також підвищує ефективність очищення повітря на кухні.

За технологією AdaptAir повітря повністю всмоктується по всій площі витяжки, тому пар, запахи і забруднення не поширюються по приміщенню. Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% всіх жирових частинок і інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.

AdapTech - автоматичний режим роботи, заснований на сенсорному принципі. Сенсор, вбудований в витяжку, визначає інтенсивність випарів і забруднень в повітрі і відповідно до цього регулює потужність роботи мотора - і навіть вимикає мотор, якщо він більше не потрібен. Серед особливих переваг нових витяжок Gorenje - таймер автоматичного відключення (10, 20 або 30 хвилин) і функція Refresh, яка включає витяжку кожну годину на п'ять хвилин.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Высота

мм

Тип

Вбудована
Настільна

Особливості

Соло
Мультифункціональна

Тип управління

Сенсорне
Кнопкове
Поворотний перемикач

Колір

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Дзеркальне скло
Мідь
Латунь
Сірий

Внутрішній об'єм (л)

До 20
Від 21 до 25
Від 26 до 30
Від 31 до 35
Від 36 до 40
Від 41 і більше

Функції

Гриль
Конвекція
Розморожування
Дисплей
Духовка
Блокування від дітей

Потужність (Вт)

До 800
Від 801 до 1500
Від 1501 до 2000
Понад 2001

Враховувати заказний товар