Мікрохвильові печі Gunter & Hauer

Gunter & Hauer - міжнародна компанія-виробник побутової техніки. Техніка G & H - це поєднання стильного дизайну та надійного функціонала. Увага до деталей, надійність і використання новітніх технологій для вашого будинку - ключові принципи роботи Gunter & Hauer.

Вбудована мікрохвильова піч Gunter & Hauer

Компанія працює з 2009 року і за цей час заслужила довіру покупців в Україні. Сьогодні ми виходимо на нові ринки. У 2016 році техніка Günter & Hauer з'явилася в Польщі. Незабаром відкриються філії в Казахстані, Австрії, Італії. Побутова техніка, що, винні шафи і аксесуари для кухні залишаються пріоритетними напрямками компанії. Головний інженерний центр Günter & Hauer знаходиться в Німеччині. Там європейські фахівці створюють дизайн, функціонал і розробляють технічні рішення. Високоякісне виробництво і складання забезпечують заводи-партнери.

Мікрохвильова піч з грилем Gunter & Hauer

Günter & Hauer співпрацює з кращими заводами світу, які втілюють в життя ідеї наших інженерів і дизайнерів. Виробничі потужності розташовані в Німеччині, Франції, Польщі, Словаччини, Туреччини, Південної Кореї та Китаї.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Высота

мм

Тип

Вбудована
Настільна

Особливості

Соло
Мультифункціональна

Тип управління

Сенсорне
Кнопкове
Поворотний перемикач

Колір

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Дзеркальне скло
Мідь
Латунь
Сірий

Внутрішній об'єм (л)

До 20
Від 21 до 25
Від 26 до 30
Від 31 до 35
Від 36 до 40
Від 41 і більше

Функції

Гриль
Конвекція
Розморожування
Дисплей
Духовка
Блокування від дітей

Потужність (Вт)

До 800
Від 801 до 1500
Від 1501 до 2000
Понад 2001

Враховувати заказний товар