Küppersbusch - для стильних кухонь. Цінності бренду - дизайн, якість, функціональність, інновації та здорове харчування - є частиною слогана компанії Küppersbusch "Für Küchen mit Stil". Цей слоган використовується на міжнародному рівні в варіанті на німецькій мові, тим самим підкреслюючи, що усталені ключові професійні знання і коріння компанії знаходяться в Німеччині.

У 1875 році Фрідріх Купперсбуш створив першу в світі фабрику "F. Küppersbusch & Söhne "по виготовленню кухонних плит в регіоні Гельзенкірхен-Шальке і почав виробництво кухонних плит ручної роботи, які працюють на вугіллі. 970-е роки: німецькі сім'ї з радістю прийняли формат вбудованої кухні. Компанія Küppersbusch була одним з перших виробників, що випускають вбудовану побутову техніку.

1985 - рік народження ökotherm®. Каталізатор для духових шаф і плит - екологічність і чудові результати приготування. Єдиний у своєму роді і тільки від Küppersbusch.

З 1993 року компанія Küppersbusch була успішним учасником конкурсів в області дизайну. Bundespreis, Red Dot Award, iF design award, Platinum Award for Design Excellence ADEX: на сьогоднішній день більше 60 приладів, таких як духові шафи, кухонні плити, варильні панелі і витяжки, були удостоєні як національних, так і міжнародних нагород.

2013/2014 - компанія Küppersbusch представила нову концепцію дизайну «Individual». Навіть перший "Meisterstück" створив ажіотаж і вражаюче передав цінності бренду компанії: дизайн, якість, інновації, функціональність і здорове харчування.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Высота

мм

Тип

Вбудована
Настільна

Особливості

Соло
Мультифункціональна

Тип управління

Сенсорне
Кнопкове
Поворотний перемикач

Колір

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Дзеркальне скло
Мідь
Латунь
Сірий

Внутрішній об'єм (л)

До 20
Від 21 до 25
Від 26 до 30
Від 31 до 35
Від 36 до 40
Від 41 і більше

Функції

Гриль
Конвекція
Розморожування
Дисплей
Духовка
Блокування від дітей

Потужність (Вт)

До 800
Від 801 до 1500
Від 1501 до 2000
Понад 2001

Враховувати заказний товар