Мікрохвильові печі Whirlpool

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Роком народження торгової марки Whirlpool є 1911. Тоді в штаті Мічиган був заснований концерн, який довгий час успішно діяв на території США. З 1989 року, після виходу на європейський ринок, продукція марки Whirlpool зуміла зайняти лідируючі позиції в Європі в сфері великої побутової техніки. З 1990 року концерн належить італійській компанії.

Заводи Whirlpool розміщуються в 13 країнах світу. Велика частина кухонної техніки виготовляється в Польщі і Італії. Продажі здійснюються на території більш ніж 140 країн. Інженерам концерну належить чимала кількість технічних інновацій, які використовуються при виробництві виробів Whirlpool, які полегшують роботу з ними і роблять їх експлуатацію більш безпечною і тривалої.

В асортимент продукції Whirlpool входять посудомийні і пральні машини, холодильники, витяжки, духові шафи, варильні поверхні (як газові, так і індукційні), мікрохвильові печі. Це можуть бути як вироби з надійними і простими механічними датчиками, так і оснащені інтерактивним ЖК дисплеєм побутові прилади з безліччю додаткових функцій. Вбудована пам'ять дозволяє зберігати вибрані настройки або використовувати стандартні програми.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Высота

мм

Тип

Вбудована
Настільна

Особливості

Соло
Мультифункціональна

Тип управління

Сенсорне
Кнопкове
Поворотний перемикач

Колір

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Дзеркальне скло
Мідь
Латунь
Сірий

Внутрішній об'єм (л)

До 20
Від 21 до 25
Від 26 до 30
Від 31 до 35
Від 36 до 40
Від 41 і більше

Функції

Гриль
Конвекція
Розморожування
Дисплей
Духовка
Блокування від дітей

Потужність (Вт)

До 800
Від 801 до 1500
Від 1501 до 2000
Понад 2001

Враховувати заказний товар