Мозаїка Appiani

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Мозаїка Appiani

Заснована в Тревізо в 1873, Ceramica Appiani завжди була присутня зі своїми продуктами на національному та міжнародному ринку. Завдяки виробництву прикрас, черепиці та цегли, Ceramica Appiani отримала численні нагороди в Італії та за кордоном.

Італійська дизайнерська мозаїка Appiani

На початку ХХ століття у виробництві плитки з пресованої глини у Appiani додаються нові системи виробництва. Монопресообпал - технологія пресування емалії та глини сухим способом. Висока температура випалу гарантує продукту виняткову якість зносостійкості, роблячи його підходящим і для підлоги та для стін, для внутрішніх та зовнішніх приміщень. Подвійне випалення - технологія передбачає два випали. Спочатку обпалюється основа з глини і, після нанесення емалі на плитці, відбувається друге випалення. Така технологія дозволяє отримати матові та глянсові поверхні з чіткою гамою для настінного укладання.

Керамічна мозаїка Appiani

Appiani - кераміка для архітектури з високим естетичним змістом, що поєднує функціональність та креативність. Appiani є брендом групи Altaeco, поряд з трьома іншими визначними компаніями: Ceramica Bardelli та Ceramica Vogue.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Поверхня

Матова
Глянсова
Дзеркальна

Матеріал

Натуральний камінь
Смальта
Скло
Кераміка
Метал
Дерево

Форма тессери

Квадратна
Прямокутна
Кругла
Особлива форма

Тип мозаїчної плитки

Мозаїка
Панно
Розтяжка

Особливості малюнка

Під камінь
Авантюрин
Моноколор
Мікс
Під дерево

Відтінок (колір)

Білий
Сірий
Чорний
Бежевий
Коричневий
Червоний
Синій
Фіолетовий
Зелений
Жовтий
Золото
Срібло
Бронза

Враховувати заказний товар