Мозаїка IMEX

Керамічний матеріал дуже універсальний і дає можливість створювати мозаїку з великою кількістю ефектів: різноманітне кількість фарб, рельєфність, ефект прозорості. Мозаїка фірми IMEX як оздоблювальний матеріал стає дуже популярною. Архітектори та дизайнери охоче застосовують мозаїку в своїх проектах, так як об'ємні прикраси в інтер'єрах, виготовлені традиційними методами музичного мистецтва, втілюють найрізноманітніші мистецькі та дизайнерські теми. В результаті презентабельний і престижний імідж ванних кімнат незаперечний і може пробуджувати яскраві емоції і відчуття.
У сфері музичних покриттів одними з провідних лідерів завжди вважалися європейські бренди, які приваблюють покупців своєю якістю, хоча батьківщиною мозаїки є Китай. Мозаїкою прикрашали житла, склепіння храмів ще раніше ніж про неї дізналися і стали застосовувати як обробний матеріал в Європі. На сьогоднішній день Китай досяг високих успіхів у розвитку цієї галузі, за допомогою сучасних технологій.
Область застосування мозаїки дуже величезний. мозаїка IMEX використовується як в приватних так і в громадських інтер'єрах: на колонах, підлогах, стінах, в басейнах, фонтанах, тобто всюди де можна оживити грою світла звичні для нашого сприйняття предмети.