Італійська фабрика IMSO Ceramiche почала своє виробництво в 1991 році з виготовлення керамічної плитки. Але фабрика стрімко розвивалася і сьогодні вона виробляє великий асортимент продукції, в який входить не тільки керамічна плитка, але і порцеляновий плитка, керамограніт, мозаїка і раковини з натурального каменю.
На фабриці IMSO Ceramiche технології виробництва йдуть в ногу з часом, з цього вся продукція виготовлена відповідно до світових стандартів. Компанія IMSO Ceramiche постійно знаходиться в пошуку нововведень в світі дизайну і оформлення. У більшості випадків вона черпає натхнення з навколишнього світу, природної природи, а у виробництві використовує натуральні матеріали, такі як річкове каміння, мармур, онікс, базальт, які пропонуються в різноманітних виконаннях, кольорах і фактурах.
Особливістю плитки і мозаїки виробництва IMSO Ceramiche є комбінація дивовижного дизайну з функціональністю.
Кожна колекція плитки або мозаїки IMSO Ceramiche є неповторною і унікальною, тому що над їх створенням попрацювала сама природа.
В асортименті IMSO Ceramiche будь-який дизайнер знайде необхідний матеріал для облицювання і обробки підлоги, що дозволить створювати унікальні, наближені до природи дизайнерські проекти.