Група компаній Kale Bareks   знаменита як ідін з великих постачальників керамограніта і керамічної плитки в Україні. За останні пару десятків років створила собі імідж, як одна з надійних і швидко розвиваються.
Великий вибір колекцій керамічної плитки представлений компанією "Кале-Барекс". Плитка відрізняється своєю простотою, витонченістю і елегантністю, яка ідеально підійде для обробки різних приміщень, як для ванної кімнати так і для либих інших приміщень. Завдяки майстерно підібраною колірній палітрі будь-яка ванна кімната придбає розкішний і вишуканий вигляд.
Створюючи цікавий і стильний інтер'єр ви можете використовувати колекції компанії Kale-Bareks. Плитка з витонченими декорами у вигляді квітів, листя, витіюватих кіл і імітацією лусочок рептилій створить неповторний стиль і затишок вашої ванної кімнати. Також є великий вибір і в класиці, цінителі цього стилю по достоїнству оцінять плитку колекцій EMPERADOR, MARFIL і SAFARI.
Керамічна плитка компанії "Кале-Барекс" має унікальну якість плитки - це міцністю, вологостійкістю і простотою в догляді за нею.
Компанія Kale Bareks   працює як з китайськими і турецькими фабриками, так і з європейськими (Болгарія, Італія, Іспанія), завдяки чому асортимент продукції Kale Bareks включає в себе як недорогу плитку, так і плитку преміум-класу.